Лікарі відкрили унікальну властивість борщу

7da8de135f3bfe31f93c1d840b926c85

Вживaння бoрщу дoпoмaгaє сxуднути, у чoму пeрeкoнaлися вчeні. Кoриснa для фігури властивість борщу підтвердилося результатами експерименту за участю майже 100 жінок різного віку.

У Великобританії вченими опубліковані дані, отримані в ході проекту, учасниці якого перевіряли на собі, як впливає на фігуру борщ. Всупереч твердженням про те, що борщ — це жирна і навариста страва, а тому не може бути дієтичною, дослідження продемонструвало: насправді вживання борщу робить фігуру стрункішою. Про це пише українське представництво видання «Аргументи і факти»,

Учасницями випробувань стали жінки різної вагової категорії. За завданням учених вони мінімум чотири рази на тиждень їли борщ, який готували за класичним рецептом — м’ясо, буряк, морква, цибуля та інші овочі. Результатом того, що жінки часто їли борщ, стало схуднення — за словами фахівців, вагу   скинули всі учасниці проекту.

Саме борщ, на думку вчених, сприяє схудненню за рахунок того, що в цій страві міститься багато буряків, які мають здатність прискорювати метаболізм. Крім того, в борщі поєднуються овочі з високим рівнем клітковини, роблячи його справжньою «щіткою» для організму.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.